українська російська англійська
Микола Азаров обурений поведінкою опозиції на форумі в Давосі
01.02.2013 | 13:03
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров обурений виступами представників української опозиції на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Про це він заявив під час зустрічі з представниками Секретаріату Національної спілки журналістів.

«Наша опозиція на цьому форумі була єдиною з усіх країн, яка виступала і говорила, що в Україні процвітає корупція, туди не треба вкладати гроші, там править злочинний режим. Не знайшлося жодної іншої країни, яка б свою країну на міжнародному форумі так паплюжила!», - сказав Микола Азаров.

Прем'єр-міністр підкреслив, що всередині країни опозиція вільна говорити все що завгодно (що і робить), але на міжнародному рівні має керуватися інтересами України і не представляти її в невигідному світлі.

«Усередині країни можуть бути будь-які думки, будь-якої тональності, з будь-якими оцінками. Немає жодних питань. Але коли ти називаєш себе патріотом, думаєш нібито про благо народу, про благо країни і так цю країну ненавидиш, за великим рахунком – це викликає обурення», - сказав Глава Уряду.

Водночас він підкреслив, що нещодавно опозиція була владою і довела свою нездатність керувати країною. «Зовсім нещодавно у вас була влада, і що ви з нею зробили? Опустили країну, затягнули зашморг на її шиї? Поставтесь критично до своїх дій», - наголосив Микола Азаров.

версія для друку