українська російська англійська
Мінінфраструктури продовжує широкий соціальний діалог з профспілками
01.02.2013 | 15:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України за дорученням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула разом з профспілковими організаціями постійно працює над розвитком соціального діалогу у транспортній галузі.

Так, 4 лютого 2013 року відбудеться нарада з керівниками профспілкових організацій портів, на якій будуть розглянуті питання розробки Стратегії розвитку морських портів України та реорганізації державних підприємств морської галузі.

З метою більш детального обговорення нагальних питань, що виникли у трудових колективів та профспілок, та визначення спільної позиції з подальшої реалізації соціально-економічної політики Мінінфраструктури проведе 6 лютого 2013 року засідання Соціальної ради. До участі у заході запрошені як представники департаментів Міністерства, так і керівники усіх галузевих профспілкових організацій. Члени Соціальної ради обговорюватимуть заходи з розвитку портової галузі України, залізничного транспорту, регулювання діяльності автотранспорту та дорожніх організацій, питання соціальної відповідальності авіаперевізників тощо. Зокрема учасники засідання поділяться своїм баченням ролі керівників підприємств, профспілок та органів виконавчої влади у процесах реформування транспортного сектору та захисті соціальних прав працівників галузі, а також окреслять шляхи майбутньої співпраці Мінінфраструктури і профспілок.

А у другій декаді лютого будуть проведені переговори щодо укладення Галузевої угоди на морському транспорті.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство інфраструктури України провело низку зустрічей із профспілковими організаціями щодо вирішення нагальних соціальних питань. У рамках перемовин Міністр інфраструктури Володимир Козак наголосив, що головне завдання взаємодії Міністерства інфраструктури, відомчих підприємств та профспілок – захистити інтереси трудових колективів та забезпечити належні умови праці кожного працівника галузі. З цією метою Володимир Козак доручив визначити у Міністерстві окремих фахівців для організації більш тісної співпраці та постійного діалогу з представниками профспілкових організацій.

Довідка

Соціальна рада при Міністерстві інфраструктури України утворена відповідно до наказу Мінінфраструктури від 19.08.2011 №318. Співголовами Соціальної ради є заступник Міністра-керівник апарату та Голова Федерації профспілок транспортників України, голова Профспілки залізничників і транспортних будівель України. Зі складом Соціальної ради можна ознайомитись на сайті Мінінфраструктури.

версія для друку