українська російська англійська
Юрій Бойко відвідав Туркменістан у рамках підготовки до Державного візиту Президента України Віктора Януковича
01.02.2013 | 15:50
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

29-30 січня 2013 року в рамках підготовки до Державного візиту Президента України Віктора Януковича до Туркменістану Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко здійснив робочу поїздку до цієї країни.

В Ашгабаті відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Юрія Бойка та Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова та зустрічі співголів Спільної міжурядової українсько-туркменської комісії з економічного та культурно-гуманітарного співробітництва Віце-прем’єр-міністра України Юрія Бойка та Заступника Голови Кабінету Міністрів Туркменістану Баймирата Ходжамухаммедова.

Під час зустрічі співголів Спільної міжурядової українсько-туркменської комісії сторони обговорили хід реалізації домовленостей у торговельно-економічній та культурно-гуманітарній сферах, досягнутих під час третього засідання Комісії восени 2012 р., співробітництво між Україною і Туркменістаном у нафтогазовій, будівельній, транспортній галузях і питання оптимізації договірно-правової бази.

Сторони відзначили позитивну тенденцію співробітництва та існуючий потенціал для розвитку співпраці у зазначених сферах і підтвердили взаємну зацікавленість у продовженні взаємовигідного співробітництва. Також сторони відзначили проведення на високому рівні Днів культури Туркменістану в Україні в листопаді 2012 року.

В рамках підготовки до Державного візиту Президента України Віктора Януковича до Туркменістану у лютому 2013 року вирішено здійснити заходи для підготовки до підписання в рамках цього візиту низки документів щодо розвитку двосторонніх відносин та співробітництва.

версія для друку