українська російська англійська
Українські миротворці в Косові вдосконалювали практичні навички з вогневої підготовки
01.02.2013 | 16:26
Прес-служба Міністерства оборони

У Косові на спеціально обладнаному американському полігоні “Range-7” поблизу військової бази “Bondsteel”, що входить до складу багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР, відповідно до плану бойової підготовки військовослужбовці українського миротворчого контингенту виконали вправи стрільб зі штатної стрілецької зброї. Заняття з вогневої підготовки проходили під керівництвом заступника командира національного контингенту майора Руслана Прусова.

До навчальних стрільб було залучалися військовослужбовці, які на той час не виконували завдання за призначенням, зокрема, й миротворці інженерної роти на чолі з капітаном Андрієм Братащуком. Вони, до речі, вперше з часу прибуття в Косово вправлялися у вогневій підготовці.

Військовослужбовці стріляли зі штатної стрілецької зброї, а саме – автоматів АКС-74, АКС-74у та пістолета Макарова з різних положень. Перед заліковим виконанням вправ на спеціально обладнаних навчальних місцях вони мали змогу вдосконалити знання матеріальної частини зброї, навички виконання нормативів з вогневої підготовки та управління вогнем.

Як поінформував командир національного контингенту підполковник Ілля Федоренко, подібні заняття проводяться один-два рази на місяць в залежності від кількості особового складу, вільного від виконання основних завдань за призначенням. Це, на його переконання, вдосконалює практичні навички та йде на користь бойової загартованості й психологічної стійкості кожного миротворця при діях у разі виникнення позаштатних емоційно-стресових ситуацій.

версія для друку