українська російська англійська
Відбулася зустріч Міністра Едуарда Ставицького з Послом Туркменістану в Україні
01.02.2013 | 16:35
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

1 лютого відбулась зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького з Послом Туркменістану в Україні Аманмурадом Нурберди Аманмурадовичем.  

Під час зустрічі Сторони обговорили ситуацію на енергетичному ринку України, основні питання співробітництва в енергетичній сфері, а також реалізацію спільних проектів.

Йшлося, зокрема, про відновлення постачання з Туркменістану до України природного газу, перспективи співробітництва у сфері електроенергетики, а також участь українських спеціалістів у енергетичних проектах Туркменістану.

Міністр Едуард Ставицький висловив переконання у розвитку взаємовигідного співробітництва в енергетичній сфері. «Перш за все, це стосується відновлення постачань природного газу з Туркменістану в Україну, а також участь українських компаній у здійсненні розвідки та розробки нафтогазових родовищ і будівництві об'єктів паливно-енергетичного комплексу Туркменістану», - зазначив керівник Міненерговугілля.

Наприкінці зустрічі Сторони висловили надію, що сьогоднішня зустріч сприятиме розвитку взаємовигідного співробітництва між двома країнами.

 

версія для друку