українська російська англійська
Аграрний фонд, Львівська ОДА та хлібопекарі укладуть договори про поставку борошна
01.02.2013 | 17:20
Львівська ОДА

1 лютого у Львівській ОДА відбулась нарада з питань цінової ситуації на ринку хліба і хлібобулочних виробів та особливостей отримання борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду.

Учасники наради обговорили питання стабілізації ціни на хліб, що користується найбільшим споживчим попитом в області, зокрема шляхом отримання борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду.

Зазначимо, відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16 січня 2013 № 15 «Про затвердження обсягів поставки борошна» на область виділено борошна пшеничного – 886 тонни, борошна житнього – 283 тонн, реалізація якого здійснюватиметься за цінами, які встановлені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України та нижчі ніж ціни комерційних структур, а саме: борошно вищого ґатунку – 2896 грн./т, борошно 1 ґатунку – 2711 грн./т, борошно 2 ґатунку – 2381 грн./т, борошно житнє – 2279 грн./т.

На сьогоднішній день проводиться укладання тристоронніх договорів між Аграрним фондом, Львівською обласною державною адміністрацією та хлібопекарськими підприємствами для отримання борошна.

 

версія для друку