українська російська англійська
Укрпошта пропонує усім охочим стати співтворцями Української марки-2014
01.02.2013 | 17:06
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Укрпошта запрошує всіх охочих узяти участь у формуванні тематичних планів випуску поштових марок, конвертів та проведення спецпогашень на 2014 рік.

Поштовики пропонують усім, хто має безліч ідей щодо популяризації культурної та історичної спадщини нашої держави і шукає можливості їх втілення, долучитись до процесу створення УКРАЇНСЬКОЇ МАРКИ – 2014.

Уже сьогодні усі охочі можуть надати свої пропозиції стосовно тематики марок та конвертів, які видаватимуться у 2014 році.

Укрпошта просить врахувати, що відповідно до п. 11 Положення про знаки поштової оплати, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 24.06.2010 № 388, тематика видання знаків поштової оплати повинна відображати: сюжети державного устрою України; історичне минуле України; культурну спадщину українського народу; досягнення у галузях народного господарства; особливі події внутрішнього та міжнародного життя; видатних особистостей України, які формують позитивний імідж держави.

Крім того, пропозиції повинні відповідати нормам Указу Президента України від 2 грудня 1995 року № 1116/95 «Про впорядкування відзначення пам’ятних дат та ювілеїв». Зокрема, пам’ятні дати історичних подій, ювілеїв підприємств, установ і організацій вперше відзначаються у 50-ту річницю, ювілеї та вшанування пам’яті видатних людей – у день п’ятдесятиріччя з дня народження; наступні відзначення пам’ятних дат історичних подій, ювілеїв підприємств, установ і організацій проводяться не раніше як через 25 років, ювілеїв та вшанування пам’яті видатних людей – 10 років.

Пропозиції, які мають відповідати вказаним вище критеріям, слід надсилати до 1 березня 2013 року на е-mail: lr@ukrposhta.com , або на адресу УДППЗ «Укрпошта» вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001.

До 1 червня узагальнені пропозиції будуть розглянуті Редакційно-художньою радою з питань видання поштових марок, маркованих конвертів і карток в Україні. Інформацію про ухвалені Радою рішення буде розміщено на сайті Укрпошти.

Фахівці поштового зв’язку переконані, що УКРАЇНСЬКА МАРКА – 2014 матиме неповторне національне мистецьке обличчя та сприятиме утвердженню позитивного іміджу нашої держави на світовій арені.

версія для друку