українська російська англійська
Донеччина презентувала у Відні перспективні проекти у сфері енергоефективності
04.02.2013 | 10:30
Донецька ОДА

Делегація Донецької області на чолі з головою облдержадміністрації Андрієм Шишацьким взяла участь у конференції міжнародної організації R20 "Впровадження сталого енергетичного майбутнього", що пройшла у Відні. У роботі конференції взяли участь Голова Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу, президент-засновник R20 Арнольд Шварценеггер, глави урядів країн ЄС, а також керівники міжнародних організацій, транснаціональних корпорацій.

Головними темами дискусій стали побудова стабільної глобальної економіки на основі впровадження чистих технологій енергозбереження в усіх сферах нашого життя, використання нетрадиційних та поновлюваних джерел енергії, скорочення викидів парникових газів.

У рамках секції "Передові технології - крок в інтелектуальне майбутнє" делегацією Донеччини були представлені перспективні проекти у сфері енергоефективності, досягнення Донецької області на шляху побудови зеленої економіки.

Крім того, під час конференції делегацією проведено ряд зустрічей і досягнуто попередніх домовленостей про розвиток подальшої співпраці з керівниками R20, проведено консультації з Міністром охорони навколишнього середовища та лісів Румунії Рованою Плюмб, генеральним директором UNIDO (Організація Об'єднаних Націй з промислового розвитку) Кандехом Юмкеллою про реалізацію спільних проектів у сфері зеленої економіки, енергоефективності та охорони навколишнього середовища.

 

версія для друку