українська російська англійська
8 та 9 червня на Трухановому острові відбудеться міжнародний фестиваль "Rock`n Sich"
04.02.2013 | 11:14
Київська МДА

Міжнародний фестиваль «Rock`n Sich» відбудеться у столиці 8 та 9 червня 2013 року. Основним майданчиком цього дійства стане київська оаза – Труханів острів. Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Олександр Попов.

За задумом організаторів, цьогорічна «Rock`n Sich» відбуватиметься за новою концепцією, а саме як українсько-шведський рок та екстрим-фестиваль. Він має органічно поєднати українську та шведську культури.

Проект було презентовано в рамках двостороннього форуму Києва та Стокгольма у 2012 році. Наразі ідею також підтримали шведські тур-оператори та асоціація футбольних уболівальників Королівства.

Окрім виступів відомих українських та шведських рок-команд, у рамках фестивалю відбудеться міжнародний лицарський турнір, байк-парад та змагання з авто-тюнінгу.

Ще однією локацією фестивалю стане столичний екстрим-парк, що на території парку Дружби народів. Там відбудуться міжнародні змагання «Freegames» з понад 60-ти екстремальних видів спорту.

З ініціативою започаткувати традицію проведення фестивалю саме в такому форматі виступив відомий український музикант та громадський діяч Олег Скрипка.

Для проведення заходу на належному рівні міська влада забезпечуватиме охорону громадського порядку та здійснюватиме медичний супровід.

Фестиваль відбуватиметься під особистим патронатом голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова.

версія для друку