українська російська англійська
Після проведення планового заводського ремонту до строю повернувся ракетний корвет "Придніпров'я"
04.02.2013 | 11:00
Прес-служба Міністерства оборони

У Севастополь з Миколаєва після проведення планового ремонту на ПАТ “Чорноморський суднобудівний завод” повернувся ракетний корвет Військово-Морських Збройних Сил України “Придніпров’я”. Корабель, під командуванням капітана 3 рангу Анатолія Хапова, успішно виконав поставлені перед ним завдання на період ремонту і переходу до місця постійної дислокації. У непростих погодних умовах екіпаж продемонстрував високий професіоналізм і належну морську виучку. 

За інформацією начальника управління експлуатації і судноремонту Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітана 1 рангу Михайла Токаря, під час докового ремонту відновлено обшивку корпуса, відремонтовані гвинто-рульовий комплекс, донна арматура корабля тощо.

«Вихід з ремонту “Придніпров’я” є черговим свідченням нашої плідної взаємодії з миколаївськими корабелами, – зазначив капітан 1 рангу Михайло Токар. – Незабаром, після завершення відновлення технічної готовності, “Придніпров’я” продовжить виконувати завдання у складі бойового ядра ВМС ЗС України. У командуванні флоту впевнені, що заводчанами успішно буде завершено ремонт і інших кораблів».

Своєю чергою генеральний директор ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод" Валерій Калашников наголосив, що для миколаївських корабелів основним пріоритетом є якість виконаних робіт.

«Ми зобов’язані віддати українським військовим морякам відремонтовані кораблі. І з цим завданням чорноморці впораються гідно», — переконаний Валерій Калашников.

 Слід нагадати, що у жовтні минулого року на “Чорноморському суднобудівному заводі” завершено комплексний ремонт корабля «Переяслав». Нині на підприємстві завершується ремонт великого десантного корабля “Костянтин Ольшанський” та середнього десантного корабля “Кіровоград”.

версія для друку