українська російська англійська
НКЦПФР удосконалює порядок реєстрації випуску опціонних сертифікатів та проспекту їх емісії
04.02.2013 | 11:30
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила зміни до Порядку реєстрації  випуску опціонних сертифікатів та проспекту їх емісії. Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні регулятора, що відбулося 29 січня 2013 року.

«Перш за все, відповідні зміни дозволять нам вдосконалити емісію опціонних сертифікатів, а  також адаптувати відповідний нормативний акт до вимог чинного законодавства, оскільки емісія  опціонних сертифікатів суттєво пов’язана з новаціями у законодавстві про цінні папери», - зауважила Алла Папаіка, Директор Департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

За словами Алли Папаіки, такі зміни пов’язані із запровадженням принципу державної реєстрації юридичних осіб на підставі модельного статуту, в результаті чого емітенти опціонних сертифікатів, які здійснюють свою діяльність на підставі модельних статутів, зможуть не надавати Комісії копії установчих документів, передбачені відповідними нормативно-правовими актами Комісії; такі емітенти отримають можливість оформляти проспект емісії опціонних сертифікатів двома частинами (базовий проспект емісії та проспект емісії цінних паперів відповідного випуску), що скоротить витрати часу для підготовки документів, що подаються для реєстрації.

Наразі Порядок вже погоджено з Міністерством регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державним агентством земельних ресурсів України та Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Найближчим часок документ буде направлено до Міністерства юстиції України для проходження процедури державної реєстрації.

версія для друку