українська російська англійська
Волинь розширює з поляками двосторонню міжрегіональну співпрацю
04.02.2013 | 11:50
ВОЛИНСЬКА ОДА

Днями на Волині перебувала делегація Лодзького воєводства Республіки Польща на чолі із Воєводою Йолантою Хелмінською та Віце-маршалком Доротою Риль. Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, в рамках візиту іноземних гостей, зустрівся для обговорення поглиблення подальшої співпраці. Сторони обговорили питання розвитку міжрегіонального співробітництва між Волинською областю і Лодзьким воєводством.

Борис Клімчук повідомив, що відповідно до Угоди між Волинською обласною державною адміністрацією і Волинською обласною радою та Лодзьким Воєводою і Маршалком Лодзького воєводства Республіки Польща, укладеної 26 серпня 2010 року, спільно з партнерами Лодзького воєводства, систематично проводяться зустрічі представників органів влади, територіальних громад та неурядових організацій.

«Перспективні напрямки співпраці між нашими регіонами відбуваються в економічній сфері, у галузі екології та охорони довкілля, з питань підтримки експортної діяльності підприємств, розвитку екологічного сільського господарства та переробки сільськогосподарської продукції. Розвивається співпраця також у гуманітарній сфері, успішно реалізується співробітництво в галузі науки і культури, практикується широкий обмін студентами, учнями. Хорошу співпрацю має волинська молодь з харцерами Лодзького воєводства», - зауважив голова Волинської ОДА.

У свою чергу Йоланта Хелмінська повідомила, що 10 лодзьких шкіл підписали угоди з волинськими навчальними закладами щодо обміну освітніми програмами, а учні мають змогу переймати досвід. Окремо вона підкреслила, що зміни в українському законодавстві щодо можливості продажу землі промислового призначення іноземцям дадуть змогу залучити потенційних інвесторів.

 

версія для друку