українська російська англійська
У Новограді-Волинському триває підготовка кандидатів до складу нової ротації національного контингенту до Косово
04.02.2013 | 18:09
Прес-служба Міністерства оборони

На базі 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ, що дислокується в м. Новограді-Волинському триває підготовка кандидатів на посади до складу нової – 17-ї – ротації національного контингенту до Косово.

Кандидат на посаду командира національного контингенту нової ротації – командир одного з механізованих батальйонів майор Володимир Кокорєв.

Підготовка національного контингенту проводиться в чотири етапи: одиночна, відділень, взводів та роти. На кожному етапі проводиться сертифікація.

На даний час з особовим складом майбутнього національного контингенту проводяться заходи одиночної підготовки – відпрацювання питань дій військовослужбовців під час патрулювання, охорони важливих об’єктів, несення служби на контрольно-пропускному пункті, блок постах та спостережних постах.

Заняття проводяться на навчальних об’єктах військового містечка для підготовки миротворчих підрозділів, розташованого на військовому полігоні.

Особлива увага під час занять також приділяється мінній безпеці, медичній підготовці, виконанню вправ з вогневої підготовки, психологічній підготовці, де військовослужбовців навчають управляти стресами в бойовій обстановці.

За словами кандидата на посаду командира національного контингенту майора Володимира Кокорєва, навчання особового складу проводять досвідчені інструктори з сержантського складу, які мають досвід виконання миротворчих завдань.

«Основна мета навчити військовослужбовців якісно виконувати завдання за призначенням», – відзначив офіцер.

Крім того, під керівництвом викладачів особовий склад вивчає та удосконалює англійську мову та самостійно вивчає слова місцевої мови, необхідні для виконання в майбутньому визначених завдань.

Також, під час годин інформування, кандидатів на посади до складу національного контингенту нової ротації знайомлять з історією, традиціями та звичаями Косово.

версія для друку