українська російська англійська
Олександр Вілкул: Вперше в Україні у квітні 2013 року відбудеться Конференція Асамблеї Європейських Регіонів
04.02.2013 | 16:55
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Вперше в Україні 25-27 квітня 2013 року відбудеться Конференція Асамблеї Європейських Регіонів з питань співробітництва в рамках «Східного Партнерства» ЄС.

«Проведення Конференції Асамблеї Європейських Регіонів є продовженням системних дій з розширення та поглиблення міжрегіонального європейського співробітництва», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул за підсумками зустрічі у Брюсселі.

Зокрема, Олександр Вілкул провів зустрічі з Єврокомісаром з питань регіональної політики Йоганесом Ханом, Генеральним секретарем Асамблеї Європейських Регіонів Паскалем Гьоргеном, Віце-президентом Європейського Парламенту Алехо Відалем-Куадрасом та Головою Делегації ЄП у зв’язках з Україною Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС, депутатом Європарламенту Павлом Ковалем.

Конференція Асамблеї Європейських Регіонів за участю депутатів Європарламенту та представників Єврокомісії збере біля100 керівників регіонів країн ЄС та країн «Східного Партнерства» (України, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії та Білорусі), а також Росії. У рамках Конференції відбудуться засідання Комітетів АЄР з питань економічного і регіонального розвитку та у справах міжнародного співробітництва, освіти, культури і молоді. Конференція відбудеться в Дніпропетровську.

«Такі міжнародні заходи дозволяють Україні значно розширити коло партнерів, привернути додаткову увагу з боку інвесторів, міжнародних програм та організацій. Зміцнити репутацію країни, як надійного та перспективного партнера у різних сферах співробітництва – від промисловості та сільського господарства, до освіти, науки та культури», - сказав Олександр Вілкул.

Віце-прем’єр-міністр також підкреслив, що буде всебічно та системно сприяти міжнародним ініціативам регіонів України та підтримувати їх спільні проекти з європейськими регіонами, програмами і організаціями. Адже розвиток міжнародної регіональної кооперації є важливим чинником економічного зростання областей України.

Олександр Вілкул переконаний, що Конференція Асамблеї Європейських Регіонів, яка буде присвячена саме розвитку співробітництва між регіонами країн «Східного Партнерства» ЄС та регіонами Євросоюзу, стане продуктивним майданчиком для обговорення та прийняття конкретних рішень з реалізації спільних проектів.

версія для друку