українська російська англійська
Уряд вирішив, де найзручніше розмістити робочі місця державних реєстраторів
04.02.2013 | 17:23
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд прийняв низку рішень щодо належного функціонування системи органів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів України схвалив 4 лютого 2013 року.

Документом, зокрема, передбачено, що місцеві органи влади облаштовуватимуть робочі місця державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно у приміщеннях, де до 1 січня 2013 року розташовувалися реєстратори бюро технічної інвентаризації.

Також рішенням Уряду передбачені заходи щодо збереження матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ, що знаходяться в БТІ.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів, органам місцевого самоврядування рекомендовано передбачити для державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно з метою належного опрацювання ними запитів безоплатний доступ до матеріалів технічної реєстрації, реєстрових книг, а також архівних справ.

Окрім цього, Мінрегіону належить забезпечити безперебійну роботу Атестаційної архітектурно-будівельної комісії, розміщувати інформацію про осіб, які пройшли переатестацію, на сайті міністерства та організувати активну роз’яснювальну роботу щодо проведення професійної атестації відповідальних виконавців робіт з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

версія для друку