українська російська англійська
Уряд затвердив план заходів з проведення Року дитячої творчості
04.02.2013 | 17:36
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд затвердив план заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 4 лютого 2013 року.

Упродовж року проводитимуться різноманітні культурно-освітні заходи, спрямовані на підтримку талановитої молоді -  форуми, зльоти, конкурси, фестивалі, виставки тощо.

Серед іншого, зокрема, передбачено проведення у м. Києві Всеукраїнської виставки–звіту дитячої творчості «Країна юних майстрів», регіональних конкурсів-оглядів художньої самодіяльності. У березні пройде Всеукраїнський форум класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів,  у червні – Міжнародний молодіжний гончарний фестиваль, - у грудні – Всеукраїнський дитячий фольклорний фестиваль «Орелі». Для талановитих дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, буде організовано Всеукраїнський фестиваль «Щасливі долоньки» та ряд інших заходів.

Документом, зокрема, доручено Раді міністрів АР Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити збереження мережі позашкільних навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форми власності та доступності позашкільної освіти дітям та учнівській молоді сільської місцевості шляхом створення філій та розширення мережі гуртків.

Установлено, що фінансування плану заходів здійснюється за рахунок і в межах бюджетних призначень, передбачених органам виконавчої влади у Державному бюджеті України на 2013 рік, а також за рахунок інших не заборонених законом джерел.

 

версія для друку