українська російська англійська
У Львівському онкоцентрі відкрили кабінет брахітерапії
05.02.2013 | 09:36
Львівська ОДА

У Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі відбулося урочисте відкриття кабінету брахітерапії (контактного променевого лікування).

Тут встановлено систему контактної променевої терапії хворих, до якої входять 20-ти канальний брахітерапевтичний апарат IBt-Bebig MultiSource, рентген-установка С-арка та плануюча система з програмним забезпеченням для планування поля опромінення, набір гінекологічних аплікаторів та джерело радіоактивного випромінюванняізотоп кобальту. Вартість нового обладнання становить 4 млн. 225 тис. грн.

Кабінет оснащений згідно з європейськими стандартами. Щорічно 600-700 мешканців регіону зможуть тут отримати високоякісну медичну допомогу.

Усе це стало можливим завдяки співпраці з благодійним фондом «Розвиток України» у межах програми «Рак виліковний», яка спрямована на розвиток онкологічної служби України.

За словами головного лікаря Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Ігора Ковальчука у світовій практиці боротьби з раком брахітерапія визнана «золотим стандартом» лікування пухлин порожнинних органів. Адже метод заснований на безпосередньому введенні в уражений раковою пухлиною орган джерела радіоактивного випромінювання.

За статистикою ВООЗ, 13% смертей у світі пов’язані саме з онкологічними захворюваннями.

 

версія для друку