українська російська англійська
Дорожники проводять роботи з попередження виникнення ожеледиці на аварійно небезпечних ділянках доріг
05.02.2013 | 10:36
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Станом на ранок 5 лютого на автомобільних дорогах загального користування для покращення стану проїзду залучено 1965 одиниць техніки та 3133 дорожніх працівників. Рух автотранспорту дорогами державного та місцевого значення забезпечено.

Уночі опади у вигляді мокрого снігу спостерігалися у Сумській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій та Закарпатській областях, де товщина покрову становить близько 3 см, у гірських районах Закарпаття розпочався сильний сніг, у Криму зранку розпочався  невеликий дощ. Дорожні організації Укравтодору працюють цілодобово – проводять роботи з попередження виникнення ожеледиці на аварійно небезпечних ділянках доріг (спуски та підйоми) й очищення проїзних частин від снігу в областях, де спостерігаються опади.

Канал Керч-Єні-Кале очікують проходу з півночі 4 судна, а з півдня – 56. З них до Маріупольського порту прямує 2 судна. На рейді Маріупольського порту наразі знаходиться 5 суден, проводки на вихід очікує одне судно.

Станом на 6 ранку, за київським часом, аеропорти працюють у штатному режимі. Через покриття злітно-посадкової смуги та перону льодом і снігу закриті аеропорти у Рівному, Полтаві та Сумах.

 

 

версія для друку