українська російська англійська
На Тернопільщині відзняли відеоролик про інвестиційну привабливість регіону
05.02.2013 | 12:12
Прес-служба Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами

Тернопільський регіональний центр з інвестицій та розвитку, в рамках ініційованого власними зусиллями проекту «Наша Тернопільщина», відзняв перший відеоролик із серії промоційних матеріалів, який відображає інвестиційну привабливість регіону.

За своїм потенціалом для залучення інвестицій у туристичний та курортно-рекреаційний бізнес Тернопільщина є одним з найперспективніших регіонів України.

Тернопілля має надзвичайно привабливі на фоні інших областей умови, зокрема, вигідне геополітичне положення, наявність унікальних у європейському і світовому масштабах культурних та природних об’єктів. Їхнє вивчення та відповідне поширення інформації про них створить ефект синергії, який об’єднує довкола себе усі зацікавлені сторони задля економічного розвитку та досягнення добробуту громадян.

Тернопільський регіональний центр з інвестицій та розвитку запрошує усіх до співпраці задля обміну досвідом з реалізації даного проекту та готовий надати консультації із методики збору та обробки промоційних матеріалів.

Переглянути зазначений вище промоційний ролик можна за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=uwkUgJ_vTLk&feature=youtu.be  

 

 

версія для друку