українська російська англійська
В областях запрацювали регіональні громадські приймальні Міністра оборони України
05.02.2013 | 14:07
Прес-служба Міністерства оборони

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Міністерства оборони України у 2013 році стане підвищення рівня довіри і підняття іміджу Збройних Сил України. Водночас активно налагоджуватиметься діалог між оборонним відомством і неурядовими організаціями та різними верствами населення, вчасне і публічне реагування на ініціативи та звернення громадськості.

Тож, зважаючи на це, з цього місяця розпочали роботу Регіональні громадські приймальні Міністра оборони України. Згідно з раніше отриманими дорученнями від керівництва оборонного відомства їх приміщення облаштовуються відповідною оргтехнікою, засобами зв’язку, сучасними меблями та кондиціонерами, канцелярським приладдям, атрибутикою тощо.

«Створення Регіональних громадських приймалень Міністра оборони України неодмінно сприятиме вчасному та публічному реагуванню оборонного відомства як органу виконавчої влади на ініціативи та звернення громадськості, а також розв’язанню нагальних проблем військовослужбовців, членів їхніх родин, ветеранів безпосередньо на місцях», – переконаний заступник Міністра оборони – керівник апарату Володимир Можаровський.

Наразі координуватимуть їхню діяльність військові комісари та їх помічники з правової роботи Донецького, Львівського і Чернігівського обласних та Київського і Севастопольського міських військових комісаріатів разом з представниками громадських організацій. В подальшому планується розгортання та початок діяльності Регіональних приймалень Міністра оборони України і в інших областях нашої держави.

«Переконаний, що робота Регіональних громадських приймалень Міністра оборони України поліпшить морально-психологічний стан серед населення, зокрема, ветеранів та молоді, і надасть можливість більш оперативно і ефективно реагувати на звернення людей», – резюмував заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський.

версія для друку