українська російська англійська
Олександр Попов обговорив з Послом Мальтійського Ордену перспективи культурної та гуманітарної співпраці
05.02.2013 | 14:35
Київська МДА

Благодійна акція на підтримку київських дітей з вадами зору та виставка легендарного Леонардо да Вінчі в одному зі столичних музеїв – лише першочергові напрямки культурної співпраці між Києвом та Суверенним Військовим Мальтійським Орденом. Про це йшлося сьогодні під час зустрічі голови КМДА Олександра Попова та Надзвичайного і Повноважного Посла Мальтійського Ордену Пауля Фрідріха фон Фурхерра.

«Ми з радістю вітаємо благодійні та культурні заходи у нашому місті. Київ завжди відкритий до міжнародної співпраці як у сфері економіки, так і на ниві культурно-просвітницької діяльності», – наголосив Олександр Попов.

Зокрема, Мальтійський Орден виступив ініціатором проведення благодійного інтернет-аукціону з продажу квитків на рок-оперу «Моцарт», яка відбудеться 11 та 12 лютого в Національному палаці «Україна». Усі зібрані під час цієї акції кошти підуть на допомогу столичного дитячого будинку для дітей з вадами зору.

Також міжнародна місія виступить одним із організаторів унікальної виставки Леонардо да Вінчі, яку планують провести в травні-липні в одному із київських музеїв. В українську столицю привезуть унікальні копії робіт художника, його учнів, а також експозицію винаходів да Вінчі, як то легендарна «дзеркальна кімната» та «літаюча людина».

 

версія для друку