українська російська англійська
Микола Азаров перевірив ціни та асортимент у київському продуктовому магазині
05.02.2013 | 15:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров особисто перевірив ціни та асортимент продукції у столичному продуктовому магазині у Печерському районі м. Київ.

«Мій інтерес пов'язаний перш за все із тим, на скільки добре представлений асортимент овочів, фруктів, який відсоток продукції вітчизняного виробництва, яка цінова складова і наявність соціальних продуктів, зокрема хліба. У цьому магазині я побачив те, що є у зведеннях, які мені подають щодня. Всі абсолютно товарні позиції, про які мені регулярно доповідають, відповідають дійсності», - зазначив Микола Азаров.

Крім того, Глава Уряду поспілкувався із покупцями.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров додав, що сьогодні вкотре мав нагоду переконатися у тому, що ухвалення закону «Про внутрішню торгівлю» є надзвичайно актуальним. «Я вкотре переконався, що закон «Про внутрішню торгівлю», необхідність прийняття якого ми нещодавно обговорювали, безумовно потрібен, він дозволить зняти ті питання, які ставили члени ініціативної групи», - підкреслив Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр виключив ймовірність зниження цін безпосередньо перед його приїздом: «Якби від мого приїзду до магазину залежало зниження цін, то я щодня виділяв би півгодини і навідувався б до магазинів».

версія для друку