українська російська англійська
В Україні збільшилась кількість видавництв і книгорозповсюджувачів
05.02.2013 | 16:23
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Впродовж останнього року в Україні значно збільшилась кількість суб’єктів видавничої справи. За даними Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції, відомості до якого вносить Держкомтелерадіо України, станом на 1 лютого цього року в країні зареєстровано 5365 суб’єктів видавничої справи, що на 186 більше, ніж в аналогічний період минулого року.

Переважну більшість видавців становлять юридичні особи – 4242. Із загального числа суб’єктів видавничої справи 1680 займаються лише видавничою діяльністю, 674 організацій виготовлюють видавничу продукцію та 352 - її розповсюджують.

Найбільше видавництв зареєстровано у місті Києві – 2132 та Харківській області – 683. Значними центрами такої діяльності залишаються Донецька, Дніпропетровська, Львівська та Одеська області. 

Загалом же, за весь період ведення Державного реєстру, анульовано 593 свідоцтва – у зв’язку з внесенням змін до реєстру та виключенням суб’єктів видавничої справи з нього.

Детальніше із переліком суб’єктів видавничої справи, внесених до Державного реєстру, можна ознайомитись на веб-сайті Держкомтелерадіо у рубриці «Видавнича справа» за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=99035&cat_id=97933 .

 

 

 

версія для друку