українська російська англійська
Мін'юст розпочинає формування нового складу Громадської ради
05.02.2013 | 16:40
Прес-служба Міністерства юстиції

Міністерство юстиції розпочинає формування нового складу Громадської ради. Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович.

Склад Ради оновлюється згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні державної політики» від 3 листопада 2010 року № 996. Зокрема, постановою визначено, що строк повноважень складу громадської ради становить два роки.

Громадська рада створюється для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Міністерства юстиції  України, налагодження ефективної взаємодії зазначеного Міністерства з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Установчі збори по формуванню нового складу будуть проведені 15 березня 2013 р. о 15 год. 00 хв. Місце проведення зборів – м. Київ, вул.. Артема, 73.

До участі в Установчих зборах запрошуються інститути громадянського суспільства, легалізовані відповідно до чинного законодавства.

Для участі у зборах необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. У тому числі, необхідно подати рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в Установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності); біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства; копії всіх документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

До заяви необхідно додати, належним чином засвідчені, документи, які передбачені Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996.

Документи надсилати поштою (вул.. Городецького, 13,  м. Київ, 01001) або передавати безпосередньо (м. Київ, пров. Рильський, 10, к. 513, пн.–чт. З 10.00 до 12.00 та з 15.00 до 17.00, пт. – з 10.00 до 12.00 та з 15.00 до 16.00) у термін до 4 березня 2013 року включно.

Відповідальна особа – Рудь Віталій Леонідович (Міністерство юстиції України). E-mail: gromrada.minjust@ukr.net , org@minjust.gov.ua . Телефон для довідок: (044) 271-15-46.

 

 

версія для друку