українська російська англійська
Минулоріч на Закарпатті виростили найбільший врожай овочів і фруктів за останні 20 років
05.02.2013 | 17:40
Закарпатська ОДА

У 2012-му на Закарпатті виростили найбільше овочів та фруктів  за останні 20 років. Про це повідомив заступник начальника головного управління агропромислового розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації Віктор Тереля.

У  2012 році темп приросту виробництва валової продукції сільського господарства  склав понад 4 % (10 місце в Україні), зокрема рослинництва  - майже  6%, тваринництва - 2,7%. За вартістю споживчого кошика Закарпаття посідає друге місце в країні (в області - 429 гривень, у середньому по Україні – 454 гривні).

Розповів Віктор Тереля і про впровадження на території області міжнародної ініціативи щодо розробки регіональної програми розвитку сільських територій у Закарпатській області. У рамках Ініціативи наразі завершується підготовка проекту Регіональної програми на період до 2020 року. Завершити розробку Регіональної програми розвитку сільських територій заплановано у 2013 році.

Метою проекту є формування більш ефективної сільської економіки, досягнення прогресивного регіонального соціально-культурного рівня та відповідних стандартів в охороні здоров’я і, що вкрай важливо, збереження довкілля.

 

версія для друку