українська російська англійська
Діючий голова ОБСЄ зустрівся зі Співголовами Мінської групи з питань врегулювання Нагірно-карабаського конфлікту
05.02.2013 | 18:57
Прес-служба Міністерства закордонних справ

5 лютого 2013 року Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара провів зустріч зі Співголовами Мінської групи ОБСЄ, Послом РФ Ігорем Поповим, Послом Франції Жаком Фором, Послом США Іен Келлі, а також Особистим представником Діючого голови ОБСЄ з питань конфлікту, що розглядається Мінською конференцією, Послом Анджеєм Каспшиком, в ході якої було обговорено шляхи врегулювання Нагірно-карабаського конфлікту.

Співголови Мінської групи поінформували Діючого голову про підсумки зустрічі глав зовнішньополітичних відомств Вірменії та Азербайджану, що відбулася минулого тижня в Парижі, та в ході якої сторони обговорили пропозицію Співголів щодо досягнення прогресу в мирному врегулюванні конфлікту, яку було передано на їх розгляд наприкінці минулого року, а також бачення щодо можливих заходів відновлення довіри.

Міністр наголосив на підтримці зусиль Співголів Мінської групи ОБСЄ, спрямованих на мирне врегулювання Нагірно-карабаського конфлікту. Пріоритетом для Українського головування ОБСЄ є робота зі сторонами конфлікту з метою досягнення прогресу в процесі врегулювання. Діючий голова ОБСЄ закликав сторони продемонструвати зобов’язання та політичну волю, необхідні для встановлення миру в цьому регіоні.

версія для друку