українська російська англійська
Микола Азаров зустрівся з членами моніторингової місії Європарламенту
05.02.2013 | 20:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні провів зустріч зі співголовами моніторингової групи, створеної за ініціативи Президента Європарламенту Мартіна Шульца - екс-президентом Європейського Парламенту Петом Коксом та колишнім президентом Польщі Алєксандром Кваснєвським.

Завтра члени моніторингової місії завершують свій візит до України і повертаються у Страсбург, де відзвітують перед Європарламентом про результати своєї роботи.

Екс-президент Європарламенту Пет Кокс подякував Главі українського Уряду за максимальне сприяння у роботі місії. «Пане Прем’єр-міністре, ми хочемо публічно подякувати за всю цю допомогу, яка була надана і Вами особисто, і Вашими колегами, щоб ми могли впоратися з нашою дуже щільною програмою, яка була б неможливою без політичної підтримки з Вашого боку. Ми дуже високо цінуємо Вашу допомогу, і, безумовно, завтра під час нашого звіту у Страсбурзі будемо говорити про цю Вашу підтримку як один з найбільш позитивних аспектів у нашій місії», - заявив Пет Кокс.

Він також запевнив Миколу Азарова у тому, що моніторингова місія Європарламенту, яка працювала в Україні весь цей час, має велике бажання допомогти історичному прогресу у відносинах Україна-ЄС.

Глава Уряду подякував членам моніторингової місії за роботу та зазначив, що він високо цінує напружену роботу представників Європарламенту.

http://www.kmu.gov.ua/img/1x1.gif

версія для друку