українська російська англійська
Наталія Королевська: Пенсії будуть виплачуватися протягом всього року вчасно та без перебоїв
06.02.2013 | 10:04
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Фінансування лютневих пенсійних виплат вже розпочато та відбувається за графіком. Про це 5 лютого після завершення селекторної наради повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. За її словами, пенсійні виплати вже профінансовані у розмірі 4,66 млрд. грн.

„Фінансування пенсійних виплат за лютий відбувається за графіком. Станом на 5 лютого  на виплати пенсій вже спрямовано 4,66 млрд. грн. Це майже 23 відсотка від загальної місячної потреби у коштах. Крім того, 1,45 млрд. грн. з перерахованих коштів, спрямовані на виплату пенсій військовослужбовцям, що повністю відповідає місячним потребам”, - повідомила вона.

Такий стан справ, за словами Наталії Королевської, є підтвердженням позитивної тенденції, що мала місце у січні. Вона нагадала, що тоді пенсійні виплати були здійснені вчасно та у повному обсязі, а остаточне фінансування завершилося 24 січня. „У січні 2013 року усі пенсійні виплати були здійснені вчасно і в повному обсязі, а кошти до Пенсійного фонду надходили навіть з деяким випередженням графіку. Січневе фінансування виплат завершилося 24 січня, як це і передбачено поденним графіком.  Всього на виплату пенсій було витрачено 20,54 млрд. грн.”, - сказала Міністр.

Наталія Королевська також відзначила, що у січні Пенсійному Фонду вдалось перевиконати план надходжень власних коштів, зібравши більше, аніж було заплановано. „План січня  виконано на 103,3 відсотка. Тому зараз у нас є усі підстави говорити, що так само в повному обсязі, вчасно та без перебоїв пенсії будуть виплачуватися і надалі протягом всього року”, - наголосила вона.

 

версія для друку