українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив провести селекторну нараду з регіонами щодо підготовки до повені
06.02.2013 | 12:08
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністру регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства за участю Державної служби з надзвичайних ситуацій провести селекторну нараду з регіонами щодо підготовки до весняної повені. Це викликано стурбованістю за стан дренажних систем, зливної каналізації після зими.

«Доручаю Міністру регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Геннадію Темнику за участю Держслужби з надзвичайних ситуацій провести селекторну нараду з регіонами і поставити комунальникам чіткі завдання з підготовки до сходу води. І проконтролювати потім виконання на місцях. Щоб все, що треба, було розчищене, відремонтоване», - заявив Микола Азаров під час засідання Уряду 6 лютого 2013 року.

За його словами, на даний момент потрібно насамперед змоделювати ситуацію і розробити регламенти дій всіх служб. Крім того, підкреслив Глава Уряду, у цьому контексті вкрай важливим є інформування населення про можливі загрози під час повеней, дії під час них, зокрема про плани евакуації населення.

Також, як наголосив Микола Азаров, серед першочергових завдань, які стоять перед відповідальними органами виконавчої влади, є підготовка техніки, плавальних, рятувальних засобів і бригад медичних працівників до дій в умовах повені. При цьому необхідно створити запаси матеріалів для зведення водозахисних споруд, зведення тимчасових дамб для води.

«Я хочу, щоб всі усвідомили: чітке виконання поставлених завдань має високу ціну: треба захистити майно, а найголовніше - життя людей», - заявив Прем’єр-міністр.

За його словами, з наступного тижня Уряд почне регулярно заслуховувати оперативні звіти Державної служби з надзвичайних ситуацій про те, як складається ситуація і виконуються підготовчі роботи.

 

 

версія для друку