українська російська англійська
Наближається старт всеукраїнських учнівських олімпіад
06.02.2013 | 14:54
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України пройшла нарада центрального оргкомітету з проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад під головуванням заступника Міністра Бориса Жебровського.

До переліку 20 постійних всеукраїнських олімпіад додалася ще одна – з фізичної культури, яка цього року буде проходити вперше.

За традицією олімпіади проходять під час весняних канікул (цього року з 23 до 31 березня), щоб не порушувати навчальний процес у загальноосвітніх навчальних закладах. Учні мають можливість не лише перевірити себе в інтелектуальних змаганнях, але й поспілкуватися зі своїми однолітками з усіх куточків України.

Членами фахового журі є наковці та учителі-практики з усіх областей, які в обмежений термін мають професійно та об’єктивно оцінити роботи учасників  олімпіади й визначити переможців.

Заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський зазначив, що до контролю за проведенням олімпіад необхідно залучити засоби масової інформації, а також обласні ради старшокласників.

версія для друку