українська російська англійська
У Львові визначали переваги реалізації українсько-канадського проекту в галузі інклюзивної освіти
06.02.2013 | 15:06
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

За сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації та за підтримки Канадського агентства з міжнародного розвитку (CIDA) 4-5 лютого 2013 року у Львові проводилася регіональна міжнародна конференція «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні: знання, практика та політика». 

Захід відбувся у рамках українсько-канадського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні».

В обговоренні сучасних практик інклюзивної освіти як результату реалізації п’ятирічного канадсько-українського проекту, перспектив розвитку інклюзивної освіти на Львівщині взяли участь понад 130 учасників конференції з української та канадської сторін. Активними учасниками з української сторони були батьки, представники виконавчої влади міста та області, депутати, громадські організації, освітяни. З канадської сторони  участь у конференції взяли представники Канадського центру вивчення проблем інвалідності та Університету імені Грента Мак Юена.

Керівники навчальних закладів м. Львова, включених до проекту, батьки дітей з особливими потребами поділилися досвідом, обговорили проблеми, які дедалі частіше виникають під час навчання дітей у загальноосвітніх навчальних закладах.

Під час дискусії особливу увагу приділено питанню міжсекторального співробітництва на підтримку інклюзивної освіти. 

 

 

 

 

 

версія для друку