українська російська англійська
Голова Держстату взяв участь у черговому засіданні Бюро Конференції європейських статистиків
06.02.2013 | 15:34
Прес-служба Державної служби статистики

Голова Державної служби статистики Олександр Осауленко взяв участь у черговому засіданні Бюро Конференції європейських статистиків (КЄС), яке відбулося 5-6 лютого 2013 року в Люксембурзі.

КЄС є міжнародним органом, що діє під егідою ЄЕК ООН і Статистичної комісії ООН, головною метою якого є координація міжнародного співробітництва в галузі статистики. Членами КЄС є керівники національних служб, які представляють країни-члени ЄЕК ООН та ОЕСР, і всіх найбільших міжнародних організацій, що займаються статистичною діяльністю. О.Осауленко є обраним членом Бюро КЄС, керівного органу Конференції.

Нинішнє засідання Бюро присвячене розгляду актуальних питань міжнародної діяльності у різних статистичних сферах, зокрема статистики бідності, охорони здоров’я та навколишнього середовища, гендерної статистики, вимірювання сталого розвитку, дослідження міграції. Крім того, були обговорені питання підготовки проведення у 2013 році міжнародного семінару високого рівня зі стратегічного менеджменту у сфері статистики, що організовується ЄЕК ООН, Євростатом, Європейською асоціацією вільної торгівлі (ЄАВТ) спільно з Держстатом в Україні у червні поточного року. 

За результатами засідання схвалені рекомендації, які будуть використані Держстатом України для подальшого вдосконалення національної статистики, посилення партнерських відносин із міжнародними організаціями та статистичними службами інших країн.

У ході роботи також відбулися зустрічі Голови Держстату України з керівниками статистичних служб Об’єднаного Королівства, Італії, Канади, Фінляндії, Словенії та низки міжнародних організацій: ЄЕК ООН, Євростату, ЄАВТ, Організації економічного співробітництва та розвитку, Міждержавного статистичного комітету СНД.

 

 

 

версія для друку