українська російська англійська
Проекти розвитку Марганцю сприятимуть зміцненню індустріальної слави Дніпропетровщини
06.02.2013 | 16:10
Дніпропетровська ОДА

Капітальне будівництво аварійного мосту, який є в’їзними воротами в Марганець, – один із ключових проектів розвитку міста, що буде реалізовано за підтримки обласної влади Дніпропетровської області у 2013 році. Також цього року буде реалізована низка проектів з модернізації галузі ЖКГ, а також ремонту об’єктів соціальної сфери. Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков повідомив під час зустрічі з активом міста Марганець.

Дмитро Колєсніков наголосив, що проекти розвитку Марганцю – це внесок у зміцнення індустріальної слави Дніпропетровщини та України.

Голова облдержадміністрації окреслив основні напрямки роботи щодо розбудови міста Марганець. Окрім капітальних ремонтів у дитячих садках, школах, лікарнях та терцантрах, які заплановані на цей рік, основна робота буде спрямована на розвиток житлово-комунального господарства Марганцю. Зокрема, ключовим проектом розвитку міста на 2013 рік є капітальна реконструкція шляхопроводу. Він є єдиним в’їздом до міста і на сьогоднішній день знаходиться в аварійному стані. Тому цього року у державному бюджеті передбачено 5,5 млн. грн. на капітальну реконструкцію цього шляхопроводу та автопідходи до нього.

Цього року також буде проведена перша черга реконструкції насосної станції І підйому та реконструкція блоку фільтрів та відстійників на насософільтрувальній станції. Це дозволить покращити якості надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення та зменшити споживання електроенергії насосної станції приблизно на 30%, а також підвищити якість питної води.

У 2013 році державним бюджетом передбачено 1,2 млн. грн. на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності.

«Загалом на реалізацію цих проектів за ініціативи обласної влади з державного бюджету планується спрямувати більше 20 млн. грн., що дозволить підвищити якість життя мешканців Марганцю», - сказав Дмитро Колєсніков.

Особлива увага обласної влади приділяється забезпеченню житлом працівників соціальної сфери. Зокрема, у 2013 році будуть завершені роботи з будівництва нового будинку.

Також під час робочого візиту до м. Марганець голова облдержадміністрації провів виїзну нараду щодо завершення реконструкції житлового будинку на 30 квартир, які отримають родини вчителів, лікарів та багатодітні сім’ї.

Довідково:

У 2012 році за рахунок бюджетних коштів (10,1 млн. грн. – державний бюджет, 3,5 млн. грн. – обласний бюджет) відремонтовано 7 тис. м2 доріг та зовнішнє освітлення вулиць м. Марганець, виконано ремонт покрівель житлових будинків, клубу «Вікторія», поточний ремонт теплової ізоляції від Центральної парокотельні по вул. Айвазовського, вул. Черняховського, до теплорозподільчого пункту «Міськлікарня», розпочато реконструкцію незавершеного будівництва житлового будинку за адресою: вул. Бульварна, 26 б, встановлено станції доочищення питної води в дошкільних дитячих установах, облаштовано 4 спортивних дитячих майданчики.

версія для друку