українська російська англійська
У цьому році пройде Міжнародний форум народів Криму
06.02.2013 | 17:30
Рада міністрів АРК

У цьому році в Автономній Республіці Крим планують провести Міжнародний форум народів Криму. З такою ініціативою виступили представники національно-культурних товариств Криму.

На засіданні Міжнаціонального ради при Раді міністрів АРК 6 лютого це пропозиція була підтримана. «Проведення такого форуму життєво важливо для Криму. Ми маємо великий досвід і потенціал для проведення масштабних міжнародних зустрічей. Переконаний, форум буде організовано на гідному рівні і стане майданчиком для обговорення загальних проблем всіх народів Криму», - підкреслив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов.

Глава виконавчої влади автономії переконаний, що від міжнаціональної злагоди і стабільності в регіоні багато в чому залежить соціально-економічний і духовний розвиток краю.

Для участі у Міжнародному форумі народів Криму планується запросити представників усіх національних громад Криму, послів і дипломатів іноземних держав. Ключовою темою обговорення стане економічне, соціальне і культурне облаштування різних національних громад, в тому числі, представників депортованих народів.

версія для друку