українська російська англійська
Понад 100 годин у повітрі провели з початку року льотчики армійської авіації з Львівщини
06.02.2013 | 18:40
Прес-служба Міністерства оборони

У 16-й окремій бригаді армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, якою командує військовий льотчик-снайпер полковник Ігор Яременко, завершилась сьома з початку навчального року льотна зміна на вертольотах Мі-8 та Мі-24.

Густий лапатий сніг, що кружляв над аеродромом із самого ранку та хмарне небо створили вертолітникам реальну обстановку для виконання польотів вдень у складних  метеорологічних умовах. У цей день льотчики виконували вправи з перевірки техніки пілотування та навігації, здійснювали обліт авіаційної техніки згідно курсу бойової підготовки армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

За словами заступника командира 16-ї окремої бригади з льотної підготовки військового льотчика першого класу підполковника Геннадія Голубівського, з початку навчального року під час польотів у складних метеорологічних умовах вдень армійські авіатори здійснили 46 вильотів та  провели загалом у небі близько 20 годин. Поряд із досвідченими вертолітниками, за плечима яких не одна сотня годин нальоту, участь у миротворчих операціях, впевнено почували себе минулорічні випускники Харківського університету Повітряних Сил.

«Усього ж, з початку навчального року вертолітники здійснили 206 вильотів та провели у небі більше 100 годин. Інтенсивність польотів, запланованих на нинішній навчальний рік, дає можливість сподіватись, що льотчики полку зуміють не тільки досягти минулорічних показників, коли загальний наліт у полку склав 1280 годин, а середній наліт на одного льотчика – понад 36 годин, а й перевиконати їх», – зазначив заступник командира бригади з льотної підготовки військовий льотчик першого класу підполковник Геннадій Голубівський.

версія для друку