українська російська англійська
Столичний школяр став переможцем у змаганнях з розробки програмного забезпечення "Google Code-in"
06.02.2013 | 19:18
Київська МДА

Учень столичного ліцею Ілля Ковалевський став переможцем у змаганнях з розробки програмного забезпечення з відкритим кодом для школярів з усього світу «Google Codein». Про це повідомили у департаменті освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

Конкурс тривав з 26 листопада 2012 року до 14 січня 2013 року, за цей час у змаганні взяли участь 334 школяра із 36 країн, які загалом виконали 1925 завдань.

Для більшості учнів це було перше знайомство з розробкою програмного забезпечення з відкритим кодом. У рамках змагань «Google Code-in» учні працювали разом з провідними спеціалістами Open Source організацій, які формували для учасників найрізноманітніші завдання для виконання.

В результаті, кожна з 10 організацій-наставників, що займаються розробкою програмного забезпечення з відкритим кодом, обрала двох учасників, які стали переможцями від цих організацій на основі вичерпної роботи, яку вони виконували протягом семи тижнів конкурсу.

Наприкінці квітня 2013 року переможці головного призу вирушать на чотири дні в головну штаб-квартиру Google у Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія, США, разом зі своїми батьками чи опікунами. Під час цієї подорожі школярі відвідають церемонію нагородження, зустрінуться з інженерами Google, проведуть цілий день у Сан-Франциско та зможуть знайти нових друзів зі схожими інтересами.

 

версія для друку