українська російська англійська
Внесено зміни до Порядку надання Донеччині субвенції на підготовку спортоб'єктів до Чемпіонату світу з легкої атлетики
07.02.2013 | 10:00
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

Уряд  вирішив продовжити на 2013 рік дію Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Донецької області на підготовку спортивних об’єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році.  Відповідну постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 червня 2012 р. № 502» прийнято 6 лютого 2013 року.

 Цей Порядок та умови визначають механізм надання у 2013 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Донецької області на підготовку спортивних об’єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році.

Субвенції спрямовуватимуться з метою підготовки спортивних об’єктів, на яких проводитиметься чемпіонат світу з легкої атлетики у 2013 році: обласному бюджету Донецької області — на реконструкцію основного стадіону та стадіону для розминки комунального підприємства «Регіональний спортивний комплекс «Олімпійський» у м. Донецьку; міському бюджету м. Донецька — на реконструкцію спортивних споруд комунальної установи «Спортивний комплекс «Кіровець» у м. Донецьку.

 

версія для друку