українська російська англійська
На виконання Програми соціально-економічного розвитку Києва заплановано 403,5 млн. грн.
07.02.2013 | 09:27
Київська МДА

Прийняття Програми соціально-економічного розвитку Києва, яка буде винесена на розгляд депутатського корпусу, надасть можливість у 2013 році утримати позитивні тенденції макроекономічної стабілізації в Києві та забезпечити підтримку життєдіяльності столиці. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, у зв’язку з обмеженими бюджетними ресурсами, зі спеціального фонду міського бюджету на фінансування капітальних вкладень у 2013 році передбачено 403,5 млн. грн.

«Цих коштів недостатньо для того, щоб забезпечити стрімкий розвиток міста та фінансування в повному обсязі важливих інфраструктурних об’єктів. Тому асигнування в основному спрямовані на підтримання процесів на об’єктах, на яких неможливо припинити роботи, продовження виконання робіт з ліквідації аварійних ситуацій та на найбільш соціально важливі для міста пускові об’єкти», – зазначив Руслан Крамаренко.

Також він підкреслив, що завдяки домовленостям з Урядом щодо перегляду бюджету за результатами першого кварталу, ситуацію з фінансування столичних потреб вдасться значно поліпшити.

Так, у сфері охорони здоров’я у 2013 році планується ввести в експлуатацію дві новозбудовані амбулаторії лікарів сімейної медицини на 120 відвідувань за зміну. В освітній сфері, за умов державної підтримки, очікується завершити будівництво дитячого дошкільного закладу на 220 місць, а також відновити 1750 місць у 20 дошкільних навчальних закладах комунальної власності. Крім того, за замовленням Київської міської державної адміністрації очікується побудувати 4 житлові будинки загальною площею 55,7 тис. кв. м.

Ще 750 млн. грн., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, передбачені на спорудження дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену від станції «Виставковий центр» до Одеської площі у Голосіївському районі, будівництво Подільського мостового переходу та реконструкцію транспортної розв’язки на Поштовій площі.

Як зазначав голова КМДА Олександр Попов, у кожному районі міста необхідно провести широкомасштабне обговорення Програми соціально-економічного розвитку Києва з урахуванням потреб того чи іншого району.

Об’єкти капітального будівництва на 2013 рік:

- завершення будівельних робіт з реконструкції приймального та спеціалізованих відділень Київської МКЛ № 12 на вул. Підвисоцького, 4-А (перша черга);

-  завершення будівельних робіт з реконструкції приймального відділення та спеціалізованих відділень Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, благоустрій території та протизсувні роботи на вул. Шовковичній, 39/1;

- будівництво двох амбулаторій лікарів сімейної медицини на 120 відв./зміну: на вул. Козацькій, 67-А у Голосіївському районі, на просп. Лісовому, 23-А у Деснянському районі;

- продовження будівництва світлофорних об’єктів;

- влаштування велосипедних доріжок у м. Києві;

- продовження робіт із будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро;

- реконструкція вул. А. Ахматової, просп. П. Григоренка;

- будівництво під’їзної дороги, що з’єднує вул. Довбуша з вул. Бутлерова-Червоногвардійською (проектні роботи);

- будівництво під’їзної дороги та зовнішньо-інженерних мереж до інноваційного парку «Біонік-Хілл»;

- реабілітація (реставрація) шляхової споруди – сходів до пам’ятника Магдебурзького права у Подільському районі м. Києва;

- будівництво та реконструкція транспортних розв’язок: на Поштовій площі, на правобережних підходах до Південного мосту зі з’їздами з вул. Саперно-Слобідської на Столичне шосе.

версія для друку