українська російська англійська
Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу клубних закладів у сільській місцевості
07.02.2013 | 09:43
Прес-служба Міністерства культури

Підбито підсумки Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості, який відбувся протягом 2012 року у всіх регіонах України.

У заключному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів взяли участь 23 клубні заклади з 20 регіонів України.

За результатами І місце присуджено клубному закладу села  Драчинці Кіцманського району Чернівецької області, ІІ місце – клубним закладам  села Лісоводи Городоцького району Хмельницької області та села Великій Бичків Рахівського району Закарпатської області, ІІІ місце – клубним закладам сіл Велике Вербче Сарненського району Рівненської області, Козацьке Конотопського району Сумської області та Раденське Цюрупинського району Херсонської області.

Нагородження переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості відбулося у Тернополі в рамках проведення засідання Ради директорів центрів народної творчості.

 У засіданні Ради взяла участь заступник начальника управління стратегічного планування культурного розвитку та регіональної політики у сфері культури-начальник відділу аналізу та прогнозування соціокультурного розвитку регіонів Мінкультури Оксана Іонова, яка вручила Почесні грамоти Міністерства культури України клубним закладам – переможцям огляду-конкурсу.

 

версія для друку