українська російська англійська
Досвід Дніпропетровщини з реалізації нацпроекту "Вчасна допомога" буде поширено в усіх областях України
07.02.2013 | 11:10
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

6 лютого у Дніпропетровську відбулася селекторна нарада з питань впровадження національного проекту «Вчасна допомога». Захід відбувся за участі директора департаменту національних проектів Держінвестпроекту Юрія Гусєва, представників Дніпропетровської облдержадміністрації, керівника національного проекту «Вчасна допомога» Олексія Навроцького та представника команди проектанта (ЗАТ «НВП «R.I.S.K.» та компанія Avaya) Марини Шоломової.

У рамках поїздки було вивчено досвід реформування системи екстреної медичної допомоги в Дніпропетровській області та підтверджено високий рівень підготовки необхідної інфраструктури для створення оперативно-диспетчерської служби, а також оснащення автомобілів «швидкої допомоги» сучасним технологічним обладнанням.

На нараді Юрій Гусєв заявив: «Створення оперативно-диспетчерської служби в Дніпропетровську – це прекрасний приклад злагодженої роботи усіх органів влади, і ми поширюватимемо цей досвід під час реалізації національного проекту «Вчасна допомога» в усіх областях України».

У ході поїздки відбулося експертне обговорення подальшої реалізації національного проекту «Вчасна допомога» за головування його керівника Олексія Навроцького та керівника департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валентини Гінзбург. У обговоренні взяли участь технічні експерти, представники проектної групи (компанія Avaya), керівники відповідних департаментів Держінвестпроекту та Дніпропетровської ОДА.

Під час експертного обговорення Олексій Навроцький зазначив: «Враховуючи приклад Дніпропетровського регіону, можна з упевненістю сказати, що метою національного проекту є збереження існуючого надбання та досвіду в галузі екстреної медичної допомоги із одночасним запровадженням надсучасних технічних рішень, необхідних для забезпечення високих стандартів медичного обслуговування та принципово нових умов роботи медиків».

Основним завданням у взаємодії НП «Вчасна допомога» та Дніпропетровської області є всебічний розвиток вагомих напрацювань та досягнень цього провідного регіону в галузі екстреної медичної допомоги та впровадження на якісному підґрунті того сучасного уніфікованого рішення, яке запроваджується національним проектом на всій території України.

версія для друку