українська російська англійська
Військовослужбовці національного контингенту приступили до виконання завдань на півночі Косово
07.02.2013 | 10:55
Прес-служба Міністерства оборони

Відповідно до наказу командира багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР у Косово полковника Веймона Б. Сторі, особовий склад національного контингенту прибув у складі двох автоколон на північ краю. Мета перебазування – прийом у німецького контингенту повноважень з охорони військової бази КФОР “Cabra” та виконання інших бойових завдань.

Окрім забезпечення цілодобової охорони військової бази “Cabra”, що знаходиться на певній відстані від базового табору “Bondsteel”, військовослужбовці національного контингенту цілодобово несуть службу на спостережних постах. А також здійснюють автомобільні та піші патрулювання за маршрутами, що проходять як населеними пунктами, так і прилеглими гірськими ділянками доріг.

Також на базі “Cabra” житиме група військовослужбовців зі складу інженерної роти на чолі з капітаном Павлом Погорєловим. Вони продовжують виконувати  роботи із залученням спеціальної інженерної техніки згідно з планом об’єднаної групи логістичної підтримки  штабу КФОР.

Загальне командування під час виконання завдань особовим складом чотирьох спеціальних взводів на півночі Косово здійснює заступник командира національного контингенту майор Руслан Прусов.

На період виконання завдань український контингент тактично підпорядкований передовому командному посту багатонаціональної бойової групи “East”, що дислокується на французькій військовій базі “Marechal de Latre”, поблизу населеного пункту Ново Село.

версія для друку