українська російська англійська
Уряд пропонує удосконалити механізм формування держзамовлення на випуск підручників
07.02.2013 | 11:25
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

6 лютого 2013 року на своєму засіданні Уряд схвалив законопроект «Про внесення зміни до статті 26-1 Закону України «Про видавничу справу», підготовлений Держкомтелерадіо відповідно до пропозицій МОНмолодьспорту. Ним, зокрема, передбачається удосконалити механізм формування держзамовлення на випуск видавничої продукції, необхідної для задоволення освітніх потреб.

Згідно з проектом законодавчого акта, Кабінет Міністрів України затверджуватиме не лише порядок формування державного замовлення на випуск і розповсюдження видавничої продукції загалом, а й порядок формування держзамовлення на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників для забезпечення учнів та студентів, який має свою специфіку.

Реалізація цієї норми, впевнені її розробники, сприятиме державному регулюванню використання коштів за конкретними бюджетними програмами, що стосуються видавничої справи.

Також прийняття законопроекту передбачатиме підготовку урядової постанови про затвердження відповідного Порядку формування державного замовлення на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників для забезпечення вихованців дошкільних закладів, учнів та студентів.

Детальніше із текстом законопроекту можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо у рубриці «Законопроектна діяльність» http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/archive/main?cat_id=80453 .

 

версія для друку