українська російська англійська
Уряд підготував план першочергових заходів на 2013 рік щодо інтеграції України до ЄС, - Микола Азаров
07.02.2013 | 12:32
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд підготував план першочергових заходів на 2013 рік щодо інтеграції України до Євросоюзу. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Членом Європейської Комісії з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле у розширеному форматі.

«Уряд уже підготував план першочергових заходів щодо інтеграції України до ЄС на 2013 рік. Ми врахуємо результати сьогоднішньої зустрічі, й уже наступного тижня цей документ буде схвалений Урядом», - повідомив Микола Азаров.

За його словами, Кабінет Міністрів реалізує всі поставлені перед ним завдання, щоб забезпечити повноцінну інтеграцію України до Європейського Союзу.

Прем’єр-міністр підкреслив, що саме завдяки реформам, які були реалізовані в Україні, вдалося в 2012 році забезпечити позитивну динаміку розвитку економіки. «Перед нами стоїть ще багато завдань щодо подальшого системного, а головне ефективного впровадження реформ. І ми твердо налаштовані зберігати високу динаміку перетворень, дорожню карту яких ми з вами узгодили», - підсумував Микола Азаров.

 

версія для друку