українська російська англійська
Прем'єр-міністр сподівається, що опозиція підтримає законопроекти щодо лібералізації візового режиму з ЄС
07.02.2013 | 12:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд виконав практично всі завдання (першого законодавчого етапу) Плану дій щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом, і очікує, що опозиція у парламенті їх підтримає. Про це Глава Уряду заявив під час зустрічі з Членом Європейської Комісії з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле у розширеному форматі.

«Уряд виконав практично всі завдання першого етапу Плану дій. Тепер слово за Верховною Радою. Ми очікуємо, що не тільки більшість, а й опозиція доведе свою відданість європейській інтеграції, проголосувавши за ці законопроекти», - сказав Прем’єр-міністр.

Водночас Микола Азаров зазначив, що найближчим часом Уряд затвердить план заходів із удосконалення виборчого законодавства, в основу якого покладено рекомендації ОБСЄ.

Він додав, що зараз продовжується процес реформування судової системи України. За словами Прем’єр-міністра, новий Кримінальний процесуальний кодекс створив належні умови для подальшого зміцнення верховенства права в державі. Також прийняті законодавчі акти, які спрямовані на вдосконалення судової системи, та комплексно реформовано засади адвокатської діяльності.

Микола Азаров зазначив, що на порядку денному залишається процес подальшого реформування прокуратури, міліції та зміцнення незалежності судів.

«Важливим завданням залишається виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму. Мова йде не тільки про вільне пересування наших громадян, але й про впровадження європейських стандартів у сфері юстиції, свободи та безпеки», - зазначив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що Україною проведені реформи у таких сферах як охорона кордону, міграція, захист персональних даних. Також Україна здійснює комплекс заходів, які спрямовані на боротьбу із організованою злочинністю, торгівлею людьми, наркотиками та відмиванням коштів і фінансуванням тероризму.

«У парламент подано п’ять законопроектів, прийняття яких є важливим для забезпечення лібералізації візового режиму. Наступного тижня Уряд передасть до парламенту ще два законопроекти щодо вдосконалення інституційної системи захисту персональних даних і запобігання та протидії дискримінації», - заявив Микола Азаров.

 

 

версія для друку