українська російська англійська
Ювілейна міжнародна конференція з актуальних питань інтелектуальної власності відбудеться у Києві
07.02.2013 | 14:20
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності

21-23 лютого 2013 року в Києві у конференц-залі готелю "Русь" (вул. Госпітальна, 4) за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України відбудеться XX Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання інтелектуальної власності". Організатори заходу – Державна служба інтелектуальної власності України (Державна служба), Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) та Державне підприємство "Український інститут промислової власності". 

Голова Державної служби Микола Ковіня, аналізуючи важливість цього заходу, зокрема, відзначив: «Проведення конференції є продовженням наших системних дій з розширення та поглиблення міжнародного співробітництва у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності. Той факт, що ми проводимо таку міжнародну конференцію вже удвадцяте, свідчить про суттєве посилення впливу інтелектуальної власності на соціально-економічний розвиток сучасного суспільства. Ми впевнені, що результатом ХХ Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" стануть не тільки обмін знаннями, нові зустрічі та знайомства, а й отримання свіжих перспективних ідей і налагодження багатосторонньої співпраці, корисної  для всіх учасників конференції – фахівців у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності».

У рамках конференції планується робота таких секцій:

розвиток законодавства у сфері інтелектуальної власності;

авторське право та суміжні права в Україні: сучасні проблеми й перспективи розвитку;

контроль за дотриманням законодавства у сфері авторського права і суміжних прав;

досудове врегулювання спорів щодо прав інтелектуальної власності шляхом медіації;

захист прав інтелектуальної власності в адміністративному порядку Апеляційною палатою Державної служби інтелектуальної власності України;

теорія та практика захисту прав інтелектуальної власності в судовому порядку.

 

Ізюминкою заходу стане спеціалізований семінар ВОІВ, присвячений вирішенню міжнародних комерційних спорів, який проведе юридичний радник Центру ВОІВ з арбітражу та посередництва Дж. Шалнау. У рамках конференції також відбудеться круглий стіл "Сучасна практика захисту прав на знаки для товарів і послуг: проблеми та перспективи", організований спільно з Українською асоціацією власників товарних знаків.

 

Участь у заході візьмуть фахівці сфери правової охорони інтелектуальної власності з України, представники європейських патентних відомств, судових і правоохоронних органів, громадських організацій та об’єднань, науковці провідних вищих навчальних закладів.

 

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

 

Детально з програмою ХX Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної служби (www.sips.gov.ua ).

 

УВАГА! Акредитація журналістів на захід – обов’язкова. Заявки на акредитацію приймаються до 14:00 20 лютого 2013 року.

Контакти: відділ зв’язків з громадськістю, Лариса Севастьянова, тел.: 494-06-81.

 

версія для друку