українська російська англійська
Фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка відбудеться 9 лютого
07.02.2013 | 14:44
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Цього року фінальний етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудеться 9 лютого.

У Конкурсі візьмуть участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїсти військових ліцеїв, учні професійно-технічних училищ, студенти і курсанти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та курсанти вищих військових навчальних закладів Збройних Сил.

Окрім знавців української мови та літератури, у змаганнях візьмуть участь знавці інших мов, представлених в Україні (російської, молдовської, кримськотатарської, польської, болгарської тощо).

Також до Конкурсу долучилася учнівська та студентська молодь з числа українців, які проживають в інших державах світу.

Напередодні проведення фінального етапу Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник привітав учасників конкурсу.

«Міжнародний мовно-літературний конкурс – це прекрасна можливість для учнів і студентів долучитися до свого історичного коріння, культурних надбань, досвіду, набутого попередніми поколіннями, і ще раз звернутися до поетичного джерела Великого Кобзаря. Це шанс заявити про себе, свій талант і творчість, а головне – бути почутим», - зазначив він.

За його словами, цінним є те, що серед учасників конкурсу – учнівська та студентська молодь з багатьох країн світу – Іспанії, Польщі, Бельгії, Португалії, Росії, Молдови, Грузії, Канади, Італії, Ірану та інших.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться щорічно на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928/2010.

 

версія для друку