українська російська англійська
На природоохоронні заходи у Севастопольському регіоні цьогоріч спрямують 3,6 млн. грн.
07.02.2013 | 16:00
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Програму соціально-економічного розвитку Севастополя на 2013 рік затверджено на черговій сесії Севастопольської міської Ради.

Програмою передбачено виконання переліку першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з міського фонду охорони навколишнього природного середовища у складі міського бюджету у 2013 році.

Загальна сума виділених коштів на природоохоронні заходи у Севастопольському регіоні складає 3,6 млн. гривень.

За сприяння Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Севастополі, розподіл коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища здійснено за пріоритетними напрямами збереження та охорони довкілля в Севастопольському регіоні. Зокрема, роботи з будівництва та реконструкції на каналізаційно-очисних спорудах у селищах Вавілово, Ласпі, Андрєєвка, Садове – 2,8 млн. грн.; в галузі збереження природно-заповідного фонду, а саме винос у натуру границь об'єктів ПЗФ (регіональний ландшафтний парк Максимова Дача); створення зон санітарної охорони водних об'єктів питного постачання, розробка проектів водоохоронних границь прибережних захисних смуг.

 

версія для друку