українська російська англійська
Десять фестивалів та свят Львівщини внесені у список найкращих подій для туріндустрії України
07.02.2013 | 17:20
Львівська ОДА

Туристичні заходи Львівщини, які успішно були проведені у минулому році та викликали значний інтерес у гостей і мешканців регіону, зайняли вагому частку серед «100 найкращих подій для туріндустрії України у 2012 році».

Про це повідомляють у Департаменті міжнародного співробітництва і туризму Львівської ОДА. Тут зазначають, що Львівщина посіла друге місце після Київщини за кількістю заходів, внесених до уже загаданого переліку.

Список топових подій, який оприлюднили на конференції Travel Marketing 3D в межах Міжнародного туристичного салону «Україна 2012», був сформований Радою з питань туризму і курортів України на підставі експертної оцінки та опитування, яке провели у професійному секторі.

Зазначимо, на думку експертів найкращими подіями з погляду туристичної зацікавленості на Львівщині у 2012 році були Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!», Всесвітні бойківські фестони «З чистих джерел», Форум видавців у Львові, міське свято «На каву до Львова», Свято Шоколаду, Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев», Alfa Jazz Fest, Свято батяра, Свято сиру і вина у Львові та Різдвяний фестиваль.

 

версія для друку