українська російська англійська
Держфінінспекція в Черкаській області 2012 року відшкодувала втрат на 33 млн. грн.
08.02.2013 | 09:13
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Завдяки фахівцям Держфінінспекції в Черкаській області впродовж 2012 року забезпечено відшкодування втрат держави на суму понад 33 млн. грн. Зокрема, відшкодовано і поновлено витрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 25 млн. грн. Додатково надійшло до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств коштів на суму 8,3 млн. грн.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 225 фінансових санкцій.

До правоохоронних органів передано 63 ревізійні матеріали, за якими порушено 73 кримінальні справи. Крім цього, ще 33 кримінальні справи порушено за результатами участі спеціалістів інспекції у перевірках, які проводили правоохоронні органи. За матеріалами Держфінінспекції в Черкаській області правоохоронні органи склали 22 протоколи про вчинення винними особами корупційних дій.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 766 осіб, до дисциплінарної відповідальності – 111 осіб, в т.ч. 4 особи звільнено із займаних посад. 

 

 

 

версія для друку