українська російська англійська
Держфінінспекція Сумщини торік забезпечила відшкодування втрат на 33,5 млн. грн.
07.02.2013 | 17:30
Прес-служба Державної фінансової інспекції

У 2012 році Держфінінспекція в Сумській області забезпечила відшкодування та поновлення втрат державних ресурсів загалом на 33,5 млн. грн. У тому числі внаслідок застосованих заходів надійшло до бюджетів, бюджетних установ та інших об’єктів контролю 18,2 млн. грн., відшкодовано і поновлено нецільових, незаконних витрат та недостач на 15,3 млн. грн.

Протягом звітного періоду до судів було направлено 30 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 3,6 млн. грн. Окрім того, 57 позовів ініційовано Держфінінспекцією перед органами прокуратури, об’єктами контролю або їх органами управління.

На розгляд до правоохоронних органів за здійсненими контрольними заходами передано 65 матеріалів. Всього за такими матеріалами порушено 49 кримінальних справ. Ще 19 кримінальних справ порушено за перевірками, в яких фінінспектори брали участь як залучені спеціалісти.

Для усунення бюджетних правопорушень до підконтрольних об’єктів застосовувалися такі заходи впливу, як зупинення операції з бюджетними коштами на рахунках учасників бюджетного процесу (311), призупинення бюджетних асигнувань (70), зменшення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів (27). Прийнято 3 вимоги про повернення використаних не за цільовим призначенням бюджетних коштів до відповідного бюджету.

За результатами контрольних заходів 645 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. До адмінвідповідальності притягнені також 4 посадові особи за порушення законодавства з державних закупівель та 7 осіб за порушення законодавства про бюджетну систему України. 191 особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності та 58 осіб – до матеріальної.

 

 

 

версія для друку